Gönderen Konu: gamemaster başvurusu  (Okunma sayısı 204 defa)

gamemaster başvurusu
serkansimsekfb471 » Nisan 02, 2021, 11:39:19 ÖÖ

ŞAFAK ROLEPLAY - REHBER BAŞVURUSU

Adınız Soyadınız
''Serkan Şimşek''

Yaşınız
''25''

Günlük Aktiflik Süreniz
''5-7-9-12 saat 11:00-18:00 veya 19:00 gibi ''

Toplam Oyundaki Aktiflik Süreniz
''365 saat'''

Oyundaki Jail Geçmişiniz ? , Hangi Jaillere uygulandınız ?
''hiç olmadı''

Şafak Roleplay Hakkındaki Düşünceleriniz ?
''çok güzel ve eskisindende süper olmuş''

Neden Rehber Olmak İstiyorsunuz ?
''çünkü gm de hiç kimse olmuyor ve bende rol bilgili olarak gm olmak istiyorum''

Discord İsim ve #kodunuz.
Babapro9090#0837

Whatsapp İletişim Numaranız
''05444826217''

Roleplay Nedir ?
''Roleplay/roleplaying -Rol yapma- gunumuzde bircok oyuncu tarafindan begenilerek ve uzun sureler boyunca oynanan ve en cok tercih edilen oyun turlerindendir. Ister masaustunde olsun isterse de bilgisayar ekraninda, oyun oynanirken gecirilen sure icerisinde cesur bir savasci kimligine burunuyor olmak, engin zekasinin kullanimi ile etrafina korku salan bir buyucuyu oynamak, veya golgelerde sinsice gezip tuzaklar kurarak dusmanlarini en gafil zamanlarinda avlayan bir suikastci kimligine burunmek pek cok kisiyi cezb'etmistir.  FRP/RPG ve MMORPG adi altinda gelistirilmis olan bu tur oyunlarin bizlere vermis olduklari farkli bir karakteri canlandirma imkani nasil zevkli ve ilgi cekici geliyorsa, oyun icerisinde canlandirdigimiz karakterin kimligine gore davranma sekli de bir o kadar ilgi cekici ve ragbet goren bir oyun oynama seklidir. ''

Adınız Soyadınız
''Serkan Simsek''

Yaşınız ve Mesleğiniz Nedir ?
''Yaşım 19 İstanbul Tamirciler Derneği''

Cep Telefonu Numaranız.
''5411036325''

Ev ve İş Yeri Adresiniz ?
''evim yok adreside bilmiyorum''

Gündelik Olarak Yaptığınız Aktiviteler Nelerdir?
''araba satarım çırağım''

Hobileriniz ve Fobileriniz Nelerdir ?
''Hobilerim bilgisayar oynamak,telefonla oynamak, film izlemek,yemek yapmaktır.
Fobilerimde kitap okumak pc den veya kitaptan ödev yapmaktır.''

Özgeçmişiniz Hakkında Bilgi Veriniz (CV)

''03/08/2005 tarihinde istanbulda doğdum. 2015 de Turgut reis ilkokulu bitirdim. 2019 da Abdullah acar ortaokulunu bitirdim ve artık lise yede 2020 de muhasebede başladım.futbol oynamaktan ve ders çalışmayı severim.
  ''
İmza:
Serkan Simsek

Aileniz ve Kendiniz Hakkında Kısaca Bilgi Veriniz.

''Annemin adı Songül Şimşek ve Babamın adıda Necdet şimşek annem ev hanımı babam vinç operatörü 2 kardeşiz abim Oğuzhan Simsek bende Serkan Şimşek abim de vinç öperatörü ama orda bilgisayar operatörüdür ''

Sizin ile iletişime geçen yetkiliye kimlik bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir.

Sizin ile iletişime geçen yetkiliye telefon numaranızı paylaşmanız gerekmektedir.
« Son Düzenleme: Nisan 02, 2021, 03:37:55 ÖS Gönderen: serkansimsekfb471 »

15 Haziran 2021, Salı - 18:12:13

Multi Theft Auto:San Andreas'da online olarak aktiflik gösteren sunucudur. Bu sunucu Türkçe Rol ile devam etmekte olup, Türk rolü yapabiliyorsunuz. Global açıdan kapalı olan sunucu sadece şu anda Türkiye'ye hizmet vermekte olup, Türkiye çapında gelişmiş, ilerlemiş ve yükselmiş bir sunucudur.
Şafak Roleplay © 2021 - Sitedeki tüm ürünler hayal ürününden ibarettir, gerçeği yansıtmamaktadır.
\n ?>