Gönderen Konu: Roleplay Komutları  (Okunma sayısı 7674 defa)

Roleplay Komutları
MechaniC » Ocak 20, 2020, 01:32:05 ÖÖ

••••••••••••••••••••• - ŞAFAK Roleplay HOŞGELDİNİZ  - •••••••••••••••••••••
Sizler İçin Hazırlandı . Server’imiz İle İlgili Öğrenmeniz Gereken Çoğu Şey Burada Mevcuttur.

•••• Sunucumuz da Bulunan Meslekler ••••
• Ekmek Dağıtım Mesleği
• Gazete Dağıtım Mesleği
• Minibüs Dağıtım Mesleği
• Taksi Mesleği ( Rotalı )
• Şehirler Arası Seyahat Mesleği
• Sipariş Dağıtım Mesleği
• Balık Tutmak

••••••••••••••••••••• - Temel Jail Süreleri - •••••••••••••••••••••
Nj [ Başkasının arabasını rol dışı çalıp sürmek ] = 20 Dakika
MAADK [ Meslek araçlarını amaç dışı kullanmak ] = 20 Dakika
Offroad [ Aracı Rp kurallarına aykırı sürmek ] = 25 Dakika
Dm [ Rol dışı birini öldürme ] = 30 Dakika
Car Dm [Araç ile birini öldürmek ] = 30 Dakika
Non RP = 35 Dakika
Refusing RP = 35 Dakika
Troll = 35 Dakika
Admine Saygısızlık = 45 Dakika
MF, Bug Abuse = Sınırsız Ban

Merhaba

Öncelikle Şafak Roleplay bir Türk Sunucusu’dur ve sunucu içinde Türk rolü dönmektedir. Türk rolünden kastım Türkiye’de kullanılan şiveler, arabalar, sosyal alanlar, camiler, köyler, mahalleler, iş imkanları aktiftir.
 Safak Roleplay "F1 Hızlı Kural" öğrenme sekmesine hoşgeldiniz. Buradan oyun içinden basit kuralları bulabilirsiniz.
Oyun içinden olmayan, araç kuralları, yasadışı kurallar, birlik kuralları gibi vb. kuralları forum adresimizden bulabilirsiniz.
Forum sitemiz : www.forum.safakroleplay.com

••••••••••••••••••••• - " ALTIN KURAL "  - •••••••••••••••••••••

Sunucumuza güzel bir oyun ortamı yapmak için geldiğinizi unutmayın. Kendinize dikkat edin, Rol ortamının güzel bir şekilde değerlendirin. Bizlerin sizlere bilerek veya isteyerek banlama gibi durumumuz olmaz. O yüzden sizin kendinizin yaptığı hatalardan ban yiyeceğini bilmeniz gerekmektedir. İyi Eğlenceler!

••••••••••••••••••••• - " ALTIN KURAL "  - •••••••••••••••••••••

Altın kuralı çerçevesinde, diğer insanlara saygı göstermeniz gerekmetedir, sizler bizim üyemiz olduğunuz için herkeze saygı göstermeniz, adminlerimize karşı saygılı davranmanız, küfür etmemeniz üslübunuzu bozmadan oyununuzu oynamanızı dileriz. Altın kuralı çerçevesi dışına çıktığınızda aşırı derece sorun yaşarsınız.

••••••••••••••••••••• - [!]Roleplay Nedir? - •••••••••••••••••••••

MTA Roleplay, MTA'daki sunucu türlerinden biridir. Sunucuda çoğu zaman tek bir üyeliğiniz, yani karakteriniz olur ve amaç o karakteri kafanızdaki senaryoya göre canlandırmaktır. Size önerim, bir sunucuya kaydolmadan önce nasıl bir karakter canlandıracağınızı kafanızda şekillendirmenizdir.

••••••••••••••••••• - Karakterimizin Özelliklerini Neye Göre Belirleriz ? - •••••••••••••••••••

Öncelikle karakterinizin uyruğuna göre bir isim seçin. Karakterinizin meslek, eğitim vb. özelliklerini belirleyin ve bir hikâye yazmanız gerekiyorsa buna göre yazın. Oyuna başladığınızda da karakteriniz eğitimini gördüğü işi yapabilir.. Tabii bu durum her Roleplay sunucusunda aynı değildir.

••••••••••••••••••••• - Karakter Davranışları - •••••••••••••••••••••

Karakter davranışları animasyonlar ve karakterinizin yazdığı, yani IC olarak konuşmalarıdır. Karakter davranışları karakterinizin rol yaptığı ortama, rolün geçtiği ülkeye ve zamana göre değişir. Eğer rol Türkiye'de geçiyorsa bir Türk gibi şiveyle konuşabilir, türklerin yaptığı davranışları uygulayabilirsiniz. Rol eğer ABD'de geçiyorsa, bir Amerikalı gibi davranmalısınız. Animasyonları da saçma gözükmeyecek şekilde yaptığınız role göre kullanmalısınız.

Edit : Safak Roleplay , www.safakroleplay.com , www.facebook.com/safakrp

15 Haziran 2021, Salı - 19:09:46

Multi Theft Auto:San Andreas'da online olarak aktiflik gösteren sunucudur. Bu sunucu Türkçe Rol ile devam etmekte olup, Türk rolü yapabiliyorsunuz. Global açıdan kapalı olan sunucu sadece şu anda Türkiye'ye hizmet vermekte olup, Türkiye çapında gelişmiş, ilerlemiş ve yükselmiş bir sunucudur.
Şafak Roleplay © 2021 - Sitedeki tüm ürünler hayal ürününden ibarettir, gerçeği yansıtmamaktadır.
\n ?>